Hambaravi ja suuhügieen

Uudised

Head patsiendid, oleme suvepuhkusel 4.-31. juuli. 

Kaunist suve kõigile!

 

Igemeravile ja profülaktikaprotseduuridele on võimalik lisaks e-mailile ja telefonile registreeruda ka interneti teel www.visiit.ee

Hambapastat Apteq, Philips Sonicare hambaharju (sh vahetatavaid otsi) ja Frenzy ksülitoolitablette saate tellida otse https://epood.meditsiinigrupp.ee/shop/. Sooduskood luht20 annab soodustuse -20% (kood tuleb asetada kupongi reale arvelduse lehel ja vajutada nupule APPLY Coupon).

Kaariese- ja juureravi teostab mei kliinikus hambaarst Kersti Kasemets.

Ravivisiidile mitteilmumine

Kui teil pole võimalik visiidile ilmuda, siis teavitage sellest vähemalt 24h enne visiidiaega. Nii on võimalik tööaega ratsionaalselt planeerida ja mõni abivajaja saab raviaja. Etteteatamata kokkulepitud visiidile mitteilmumise korral lisandub järgmisele visiidile 30.-.

Hambaravihüvitis

TEAVITUS TÄISKASVANUTE HAMBARAVI HÜVITISE KOHTA

Palume mõistvat suhtumist, et meie kliinik ei saa sõlmida Eesti Haigekassaga alates 1. juulist 2017 kehtima hakkavat täiskasvanutele hambaravi osutamise lepingut, sest haigekassa poolt jõuga peale surutavate piirhindadega pole kvaliteetset hambaraviteenust võimalik osutada. Toetume siinkohal ka Eesti Hambaarstide Liidu seisukohale, et haigekassa kehtestatud piirhinnad ei kata hambaraviga seotud reaalseid kulusid.

Patsient, kes soovib teavet haigekassa täiskasvanute hambaravi lepingupartnerite kohta, saab pöörduda Haigekassasse klienditelefonil 669 6630 või infotelefonil 16363; e-posti aadressil info@haigekassa.ee; posti teel: Lastekodu 48, Tallinn, 10144 või külastades Eesti Haigekassa klienditeenindust.

Hambaravihüvitise kohta loe siit: https://www.haigekassa.ee/et/inimesele/rahalised-huvitised/hambaravihuvitis

Meie firmal puudub lepingupartnerlus haigekassaga laste hammaste tasuta ravimiseks.