Hambaravi ja suuhügieen

Uudised

 

COVID - 19 info

Hea patsient! COVID-19 (SARS-CoV-2) leviku tingimustes järgitakse kliinikus viiruse tõkestamise reegleid, mis loovad turvalise ravikeskkonna nii patsientidele kui töötajatele. Palume Teil ravile tulles hoida ruumides turvalist distantsi teiste patsientidega, järgida kätehügieeni reegleid ning kanda maski. On oluline, et te saabute ravile õigeaegselt, siis on kokkupuude teiste patsientidega kõige väiksem. Visiidile hilinemine tekitab järgmistele patsientidele ebasoovitava ooteaja. Saabuge vastuvõtule ilma saatjata, kui see on vähegi võimalik - nii saame hoida paremini distantsi ooteruumis ja ravikabinetis. Meie töötajad on kõik vaktsineeritud Covid-19 kaitseks.

Igemeravile ja profülaktikaprotseduuridele on võimalik lisaks e-mailile ja telefonile registreeruda ka interneti teel www.visiit.ee

Hambapastat Apteq, Philips Sonicare hambaharju (sh vahetatavaid otsi) ja Frenzy ksülitoolitablette saate tellida otse https://epood.meditsiinigrupp.ee/shop/. Sooduskood luht20 annab soodustuse -20% (kood tuleb asetada kupongi reale arvelduse lehel ja vajutada nupule APPLY Coupon).

Kaariese- ja juureravi teostab mei kliinikus hambaarst Kersti Kasemets.

Ravivisiidile mitteilmumine

Kui teil pole võimalik visiidile ilmuda, siis teavitage sellest vähemalt 24h enne visiidiaega. Nii on võimalik tööaega ratsionaalselt planeerida ja mõni abivajaja saab raviaja. Etteteatamata kokkulepitud visiidile mitteilmumise korral lisandub järgmisele visiidile 30.-.

Hambaravihüvitis

TEAVITUS TÄISKASVANUTE HAMBARAVI HÜVITISE KOHTA

Palume mõistvat suhtumist, et meie kliinik ei saa sõlmida Eesti Haigekassaga alates 1. juulist 2017 kehtima hakkavat täiskasvanutele hambaravi osutamise lepingut, sest haigekassa poolt jõuga peale surutavate piirhindadega pole kvaliteetset hambaraviteenust võimalik osutada. Toetume siinkohal ka Eesti Hambaarstide Liidu seisukohale, et haigekassa kehtestatud piirhinnad ei kata hambaraviga seotud reaalseid kulusid.

Patsient, kes soovib teavet haigekassa täiskasvanute hambaravi lepingupartnerite kohta, saab pöörduda Haigekassasse klienditelefonil 669 6630 või infotelefonil 16363; e-posti aadressil info@haigekassa.ee; posti teel: Lastekodu 48, Tallinn, 10144 või külastades Eesti Haigekassa klienditeenindust.

Hambaravihüvitise kohta loe siit: https://www.haigekassa.ee/et/inimesele/rahalised-huvitised/hambaravihuvitis

Meie firmal puudub lepingupartnerlus haigekassaga laste hammaste tasuta ravimiseks.